اسلایدر








اخبار




          





  فیس بوک  توئیتر خانه نخسه گوشی همراه

پخش سریال بالاتر از خطر MISSION IMPOSSIBLE از شبکه GEM و GEM CLASSIC - MAGAZIN PERSIAN TV.RADIO
یکشنبه 28 تیر‌ماه سال 1394
توسط: MTR PERSIAN

پخش سریال بالاتر از خطر MISSION IMPOSSIBLE از شبکه GEM و GEM CLASSIC



پخش از شبکه GEM CLASSIC

شروع از سه شنبه 1394/06/03 برابر با 2015/08/25

هر هفته سه شنبه و پنجشنبه ساعت 20:00 به وقت ایران


 

 خلاصه داستان :

 ماموریت غیر ممکن یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است .در این سریال به دنبال سوء استفاده از نیروی ماموریت غیر ممکن (IMF)، یک تیم کوچک از ماموران مخفی ایجاد می شود برای ماموریت های مخفی علیه دیکتاتورها، سازمان شر ور(در درجه اول در قسمت بعد) اربابان جرم و جنایت. در مواردی، و این اموریت های خصوصی به نمایندگی ازصندوق بین المللی پول نیز مانت غیرمجاز( اعضای آن) است.

 این وقایع ماموریت یک تیم از ماموران دولتی مخفی شناخته شده به عنوان نیروی ماموریت غیر ممکن (صندوق بین المللی پول) است .



Original series (1966–1973)
Season     Episodes     Originally aired
First aired     Last aired
    1     28     September 17, 1966     April 22, 1967
    2     25     September 10, 1967     March 17, 1968
    3     25     September 29, 1968     April 20, 1969
    4     26     September 28, 1969     March 29, 1970
    5     23     September 19, 1970     March 17, 1971
    6     22     September 18, 1971     February 26, 1972
    7     22     September 16, 1972     March 30, 1973


Series remake (1988–1990)
Season     Episodes     Originally aired
First aired     Last aired
    1     19     October 23, 1988     May 6, 1989
    2     16     September 21, 1989     February 24, 1990



Original series (1966–1973)
Season 1 (1966–1967)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
1     1     "Pilot"     Bernard L. Kowalski     Bruce Geller     September 17, 1966     1
2     2     "Memory"     Charles R. Rondeau     Robert Lewin     September 24, 1966     3
3     3     "Operation Rogosh"     Leonard J. Horn     Jerome Ross     October 1, 1966     4
4     4     "Old Man Out: Part 1"     Charles R. Rondeau     Ellis Marcus     October 8, 1966     2A
5     5     "Old Man Out: Part 2"     Charles R. Rondeau     Ellis Marcus     October 15, 1966     2B
6     6     "Odds on Evil"     Charles R. Rondeau     William Read Woodfield & Allan Balter     October 22, 1966     5
7     7     "Wheels"     Tom Gries     Laurence Heath     October 29, 1966     8
8     8     "The Ransom"     Harry Harris     William Read Woodfield & Allan Balter     November 5, 1966     9
9     9     "A Spool There Was"     Bernard L. Kowalski     Ellis Marcus     November 12, 1966     6
10     10     "The Carriers"     Sherman Marks     William Read Woodfield & Allan Balter     November 19, 1966     13
11     11     "Zubrovnik's Ghost"     Leonard J. Horn     Robert Lewin     November 26, 1966     11
12     12     "Fakeout"     Bernard L. Kowalski     Leigh Chapman     December 3, 1966     7
13     13     "Elena"     Marc Daniels     Ellis Marcus     December 10, 1966     10
14     14     "The Short Tail Spy"     Leonard J. Horn     Julian Barry     December 17, 1966     14
15     15     "The Legacy"     Michael O'Herlihy     William Read Woodfield & Allan Balter     January 7, 1967     15
16     16     "The Reluctant Dragon"     Leonard J. Horn     Chester Krumholz     January 14, 1967     16
17     17     "The Frame"     Allen Miner     William Read Woodfield & Allan Balter     January 21, 1967     17
18     18     "The Trial"     Lewis Allan     Laurence Heath     January 28, 1967     12
19     19     "The Diamond"     Robert Douglas     William Read Woodfield & Allan Balter     February 4, 1967     18
20     20     "The Legend"     Richard Benedict     Mann Rubin     February 11, 1967     19
21     21     "Snowball in Hell"     Lee H. Katzin     Judith & Robert Guy Barrows     February 18, 1967     21
22     22     "The Confession"     Herschel Daugherty     William Read Woodfield & Allan Balter     February 25, 1967     20
23     23     "Action!"     Leonard J. Horn     Robert Lewin     March 4, 1967     22
24     24     "The Train"     Ralph Senensky     William Read Woodfield & Allan Balter     March 18, 1967     23
25     25     "Shock"     Lee H. Katzin     Laurence Heath     March 25, 1967     24
26     26     "A Cube of Sugar"     Joseph Pevney     William Read Woodfield & Allan Balter     April 1, 1967     25
27     27     "The Traitor"     Lee H. Katzin     Edward J. Lakso     April 15, 1967     26
28     28     "The Psychic"     Charles R. Rondeau     William Read Woodfield & Allan Balter     April 22, 1967     27



Season 2 (1967–1968)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
29     1     "The Widow"     Lee H. Katzin     Barney Slater     September 10, 1967     33
30     2     "Trek"     Leonard J. Horn     Laurence Heath     September 17, 1967     29
31     3     "The Survivors"     Paul Stanley     William Read Woodfield & Allan Balter     September 24, 1967     28
32     4     "The Bank"     Alf Kjellin     Brad Radnitz     October 1, 1967     30
33     5     "The Slave: Part 1"     Lee H. Katzin     William Read Woodfield & Allan Balter     October 8, 1967     32A
34     6     "The Slave: Part 2"     Lee H. Katzin     William Read Woodfield & Allan Balter     October 15, 1967     32B
35     7     "Operation Heart"     Leonard J. Horn     John O'Dea & Arthur Rowe     October 22, 1967     31
36     8     "The Money Machine"     Paul Stanley     Richard M. Sakal     October 29, 1967     34
37     9     "The Seal"     Alexander Singer     William Read Woodfield & Allan Balter     November 5, 1967     35
38     10     "Charity"     Marc Daniels     Barney Slater     November 12, 1967     36
39     11     "The Council: Part 1"     Paul Stanley     William Read Woodfield & Allan Balter     November 19, 1967     37A
40     12     "The Council: Part 2"     Paul Stanley     William Read Woodfield & Allan Balter     November 26, 1967     37B
41     13     "The Astrologer"     Lee H. Katzin     James F. Griffith     December 3, 1967     39
42     14     "Echo of Yesterday"     Leonard J. Horn     Mann Rubin     December 10, 1967     38
43     15     "The Photographer"     Lee H. Katzin     William Read Woodfield & Allan Balter     December 17, 1967     40
44     16     "The Spy"     Paul Stanley     Barney Slater     January 7, 1968     41
45     17     "A Game of Chess"     Alf Kjellin     Richard M. Sakal     January 14, 1968     42
46     18     "The Emerald"     Michael O'Herlihy     William Read Woodfield & Allan Balter     January 21, 1968     43
47     19     "The Condemned"     Alf Kjellin     Laurence Heath     January 28, 1968     44
48     20     "The Counterfeiter"     Lee H. Katzin     William Read Woodfield & Allan Balter     February 4, 1968     45
49     21     "The Town"     Michael O'Herlihy     Sy Salkowitz     February 18, 1968     46
50     22     "The Killing"     Lee H. Katzin     William Read Woodfield & Allan Balter     February 28, 1968     47
51     23     "The Phoenix"     Robert Totten     Teleplay: John D.F. Black
Story: Edward DeBlasio and John D.F. Black     March 3, 1968     48
52     24     "Trial by Fury"     Leonard J. Horn     Sy Salkowitz     March 10, 1968     49
53     25     "Recovery"     Robert Totten     William Read Woodfield & Allan Balter     March 17, 1968     50



Season 3 (1968–1969)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
54     1     "The Heir Apparent"     Alexander Singer     Robert E. Thompson     September 29, 1968     52
55     2     "The Contender: Part 1"     Paul Stanley     William Read Woodfield & Allan Balter     October 6, 1968     54
56     3     "The Contender: Part 2"     Paul Stanley     William Read Woodfield & Allan Balter     October 13, 1968     55
57     4     "The Mercenaries"     Paul Krasny     Laurence Heath     October 27, 1968     51
58     5     "The Execution"     Alexander Singer     William Read Woodfield & Allan Balter     November 10, 1968     56
59     6     "The Cardinal"     Sutton Roley     John T. Dugan     November 17, 1968     58
60     7     "The Elixir"     John Florea     Max Hodge     November 24, 1968     59
61     8     "The Diplomat"     Don Richardson     Jerry Ludwig     December 1, 1968     53
62     9     "The Play"     Lee H. Katzin     Lou Shaw     December 8, 1968     57
63     10     "The Bargain"     Richard Benedict     Robert E. Thompson     December 15, 1968     61
64     11     "The Freeze"     Alexander Singer     Paul Playdon     December 23, 1968     63
65     12     "The Exchange"     Alexander Singer     Laurence Heath     January 4, 1969     60
66     13     "The Mind of Stefan Miklos"     Robert Butler     Paul Playdon     January 12, 1969     62
67     14     "The Test Case"     Sutton Roley     Laurence Heath     January 19, 1969     64
68     15     "The System"     Robert Gist     Robert Hamner     January 26, 1969     65
69     16     "The Glass Cage"     John Moxey     Teleplay: Paul Playdon
Story: Alf Harris     February 2, 1969     66
70     17     "Doomsday"     John Moxey     Laurence Heath     February 16, 1969     68
71     18     "Live Bait"     Stuart Hagmann     Teleplay: James D. Buchanan & Ronald Austin and Michael Adams
Story: Michael Adams     February 23, 1969     67
72     19     "The Bunker: Part 1"     John Moxey     Paul Playdon     March 2, 1969     69
73     20     "The Bunker: Part 2"     John Moxey     Paul Playdon     March 9, 1969     70
74     21     "Nitro"     Bruce Kessler     Laurence Heath     March 23, 1969     71
75     22     "Nicole"     Stuart Hagmann     Paul Playdon     March 30, 1969     73
76     23     "The Vault"     Richard Benedict     Teleplay: Judy Burns
Story: Judy Burns and John Kingsbridge     April 6, 1969     72
77     24     "Illusion"     Gerald Mayer     Laurence Heath     April 13, 1969     74
78     25     "The Interrogator"     Reza S. Badiyi     Paul Playdon     April 20, 1969     75



Season 4 (1969–1970)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
79     1     "The Code"     Stuart Hagmann     Ken Pettus     September 28, 1969     78
80     2     "The Numbers Game"     Reza S. Badiyi     Leigh Vance     October 5, 1969     80
81     3     "The Controllers: Part 1"     Paul Krasny     Laurence Heath     October 12, 1969     76
82     4     "The Controllers: Part 2"     Paul Krasny     Laurence Heath     October 19, 1969     77
83     5     "Fool's Gold"     Murray Golden     Ken Pettus     October 26, 1969     83
84     6     "Commandante"     Barry Crane     Laurence Heath     November 2, 1969     81
85     7     "Submarine"     Paul Krasny     Donald James     November 16, 1969     85
86     8     "Mastermind"     Georg Fenady     Teleplay: Jerry Ludwig
Story: Jerry Ludwig and Richard Neil Morgan     November 23, 1969     79
87     9     "Robot"     Reza S. Badiyi     Howard Berk     November 30, 1969     82
88     10     "The Double Circle"     Barry Crane     Jerry Ludwig     December 7, 1969     84
89     11     "The Brothers"     Murray Golden     Teleplay: Leigh Vance
Story: Robert C. Dennis     December 14, 1969     86
90     12     "Time Bomb"     Murray Golden     Paul Playdon     December 21, 1969     90
91     13     "The Amnesiac"     Reza S. Badiyi     Teleplay: Robert Malcolm Young and Ken Pettus
Story: Robert Malcolm Young     December 28, 1969     91
92     14     "The Falcon: Part 1"     Reza S. Badiyi     Paul Playdon     January 4, 1970     87
93     15     "The Falcon: Part 2"     Reza S. Badiyi     Paul Playdon     January 11, 1970     88
94     16     "The Falcon: Part 3"     Reza S. Badiyi     Paul Playdon     January 18, 1970     89
95     17     "Chico"     Herb Wallerstein     Ken Pettus     January 25, 1970     92
96     18     "Gitano"     Barry Crane     Laurence Heath     February 1, 1970     94
97     19     "Phantoms"     Marvin Chomsky     Laurence Heath     February 8, 1970     95
98     20     "Terror"     Marvin Chomsky     Laurence Heath     February 15, 1970     93
99     21     "Lover's Knot"     Reza S. Badiyi     Laurence Heath     February 22, 1970     96
100     22     "Orpheus"     Gerald Mayer     Paul Playdon     March 1, 1970     97
101     23     "The Crane"     Paul Krasny     Ken Pettus     March 8, 1970     99
102     24     "Death Squad"     Barry Crane     Laurence Heath     March 15, 1970     100
103     25     "The Choice"     Allan Greedy (and Barry Crane)     Teleplay: Ken Pettus
Story: Henry Sharp     March 22, 1970     98
104     26     "The Martyr"     Virgil W. Vogel     Ken Pettus     March 29, 1970     101


Season 5 (1970–1971)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
105     1     "The Killer"     Paul Krasny     Arthur Weiss     September 19, 1970     105
106     2     "Flip Side"     John Llewellyn Moxey     Jackson Gillis     September 26, 1970     106
107     3     "The Innocent"     John Llewellyn Moxey     Teleplay: Marc Norman and Laurence Heath
Story: Marc Norman     October 3, 1970     108
108     4     "Homecoming"     Reza S. Badiyi     Laurence Heath     October 10, 1970     103
109     5     "Flight"     Barry Crane     Teleplay: Harold Livingston
Story: Leigh Vance     October 17, 1970     110
110     6     "My Friend, My Enemy"     Gerald Mayer     Teleplay: Gene R. Kearney
Story: William Wood and Gene R. Kearney     October 25, 1970     107
111     7     "Butterfly"     Gerald Mayer     Teleplay: Eric Bercovici and Jerry Ludwig
Story: Sheldon Stark     October 31, 1970     102
112     8     "Decoy"     Seymour Robbie     John D.F. white     November 7, 1970     109
113     9     "The Amateur"     Paul Krasny     Ed Adamson     November 14, 1970     112
114     10     "Hunted"     Terry Becker     Helen Hoblock Thompson     November 21, 1970     111
115     11     "The Rebel"     Barry Crane     Teleplay: Ken Pettus
Story: Norman Katkov and Ken Pettus     November 28, 1970     104
116     12     "Squeeze Play"     Virgil W. Vogel     Teleplay: David Moessinger
Story: Walter Brough and David Moessinger     December 12, 1970     114
117     13     "The Hostage"     Barry Crane     Harold Livingston     December 19, 1970     117
118     14     "Takeover"     Virgil W. Vogel     Teleplay: Arthur Weiss
Story: Jerry Thomas and Arthur Weiss     January 2, 1971     118
119     15     "Cat's Paw"     Virgil W. Vogel     Howard Browne     January 9, 1971     116
120     16     "The Missile"     Charles R. Rondeau     Arthur Weiss     January 16, 1971     119
121     17     "The Field"     Reza S. Badiyi     Teleplay: Wesley Lau
Story: Judy Burns and Wesley Lau     January 23, 1971     121
122     18     "Blast"     Sutton Roley     James L. Henderson & Samuel Roeca     January 30, 1971     122
123     19     "The Catafalque"     Barry Crane     Paul Playdon     February 6, 1971     113
124     20     "Kitara"     Murray Golden     Mann Rubin     February 20, 1971     120
125     21     "A Ghost Story"     Reza S. Badiyi     Teleplay: Ed Adamson and Ken Pettus
Story: John D.F. white and Ed Adamson     February 27, 1971     123
126     22     "The Party"     Murray Golden     Harold Livingston     March 6, 1971     124
127     23     "The Merchant"     Leon Benson     Harold Livingston     March 17, 1971     115



Season 6 (1971–1972)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
128     1     "Blind"     Reza S. Badiyi     Arthur Weiss     September 18, 1971     126
129     2     "Encore"     Paul Krasny     Harold Livingston     September 25, 1971     125
130     3     "The Tram"     Paul Krasny     Teleplay: James L. Henderson & Samuel Roeca
Story: Paul Playdon     October 2, 1971     131
131     4     "Mindbend"     Marvin Chomsky     James D. Buchanan & Ronald Austin     October 9, 1971     130
132     5     "Shape-Up"     Paul Krasny     Ed Adamson and Norman Katkov     October 16, 1971     133
133     6     "The Miracle"     Leonard J. Horn     Dan Ullman     October 23, 1971     129
134     7     "Encounter"     Barry Crane     Howard Berk     October 30, 1971     132
135     8     "Underwater"     Sutton Roley     Arthur Weiss     November 6, 1971     134
136     9     "Invasion"     Leslie H. Martinson     James L. Henderson & Samuel Roeca     November 13, 1971     137
137     10     "Blues"     Reza S. Badiyi     Teleplay: Howard Berk
Story: Howard Berk and Orville H. Hampton     November 20, 1971     139
138     11     "The Visitors"     Reza S. Badiyi     Harold Livingston     November 27, 1971     135
139     12     "Nerves"     Barry Crane     Teleplay: Henry Sharp and Garrie Bateson
Story: Henry Sharp     December 4, 1971     140
140     13     "Run for the Money"     Marvin Chomsky     Edward J. Lakso     December 11, 1971     128
141     14     "The Connection"     Barry Crane     Teleplay: Edward J. Lakso and Ken Pettus
Story: Edward J. Lakso     December 18, 1971     136
142     15     "The Bride"     John Llewellyn Moxey     Jackson Gillis     January 1, 1972     127
143     16     "Stone Pillow"     Leslie H. Martinson     Howard Browne     January 8, 1972     142
144     17     "Image"     Don McDougall     Samuel Roeca & James L. Henderson     January 15, 1972     138
145     18     "Committed"     Reza S. Badiyi     Teleplay: Arthur Weiss
Story: Laurence Heath     January 22, 1972     141
146     19     "Bag Woman"     Paul Krasny     Ed Adamson and Norman Katkov     January 29, 1972     144
147     20     "Double Dead"     Barry Crane     Teleplay: Jackson Gillis and Laurence Heath
Story: Jackson Gillis     February 12, 1972     143
148     21     "Casino"     Reza S. Badiyi     Walter Brough and Howard Berk     February 19, 1972     145
149     22     "Trapped"     Leslie H. Martinson     Teleplay: Samuel Roeca & James L. Henderson
Story: Rick Husky     February 26, 1972     146


Season 7 (1972–1973)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
150     1     "Break!"     Paul Krasny     Samuel Roeca & James L. Henderson     September 16, 1972     151
151     2     "Two Thousand"     Leslie H. Martinson     Harold Livingston     September 23, 1972     148
152     3     "The Deal"     Leslie H. Martinson     Teleplay: George F. Slavin and Stephen Kandel
Story: George F. Slavin     September 30, 1972     152
153     4     "Leona"     Leslie H. Martinson     Howard Browne     October 7, 1972     150
154     5     "TOD-5"     Lewis Allen     James D. Buchanan & Ronald Austin     October 14, 1972     155
155     6     "Cocaine"     Reza S. Badiyi     Teleplay: Harold Livingston
Story: Norman Katkov and Harold Livingston     October 21, 1972     156
156     7     "Underground"     David Lowell Rich     Leigh Vance     October 28, 1972     149
157     8     "Movie"     Terry Becker     Teleplay: Anthony Bowers, Arthur Weiss and Stephen Kandel
Story: Anthony Bowers     November 4, 1972     159
158     9     "Hit"     Reza S. Badiyi     Douglas Weir     November 11, 1972     158
159     10     "Ultimatum"     Barry Crane     Teleplay: Harold Livingston
Story: Shirl Hendryx and Harold Livingston     November 18, 1972     160
160     11     "Kidnap"     Peter Graves     Samuel Roeca & James L. Henderson     December 2, 1972     161
161     12     "Crack-Up"     Sutton Roley     Teleplay: Arthur Weiss
Story: Robert & Phyllis White and Arthur Weiss     December 9, 1972     154
162     13     "The Puppet"     Lewis Allen     Leigh Vance     December 22, 1972     162
163     14     "Incarnate"     Barry Crane     Teleplay: Buck Houghton and Stephen Kandel
Story: Buck Houghton     January 5, 1973     165
164     15     "Boomerang"     Leslie H. Martinson     Howard Browne     January 12, 1973     164
165     16     "The Question"     Leslie H. Martinson     Stephen Kandel     January 19, 1973     157
166     17     "The Fountain"     Barry Crane     Stephen Kandel     January 26, 1973     163
167     18     "The Fighter"     Paul Krasny     Teleplay: Stephen Kandel and Nicholas E. Baehr
Story: Orville H. Hampton     February 9, 1973     167
168     19     "Speed"     Virgil W. Vogel     Lou Shaw     February 16, 1973     147
169     20     "The Pendulum"     Lewis Allen     Calvin Clements Jr.     February 23, 1973     168
170     21     "The Western"     Leslie H. Martinson     Arnold & Lois Peyser     March 2, 1973     166
171     22     "Imitation"     Paul Krasny     Edward J. Lakso     March 30, 1973     153


Series remake (1988–1990)
Season 1 (1988–1989)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2]
1     1     "The Killer"     Cliff Bole     Arthur Weiss     October 23, 1988     1
2     2     "The System"     Cliff Bole     Robert Hamner     October 30, 1988     3
3     3     "Holograms"     Kim Manners     Robert Brennan     November 6, 1988     4
4     4     "The Condemned"     Cliff Bole     Teleplay by: Ted Roberts & Michael Fisher
Story by: John Truman     November 20, 1988     5
5     5     "The Legacy"     Kim Manners     Michael Lynn & Allan Balter     November 26, 1988     2
6     6     "The Wall"     Colin Budds     David Phillips     December 11, 1988     6
7     7     "The Cattle King"     Mike Vejar     Ted Roberts     December 18, 1988     7
8     8     "The Pawn"     Brian Trenchard-Smith     Billy Marshall-Stoneking     January 15, 1989     8
9     9     "The Haunting"     Mike Vejar     Michael Fisher     January 28, 1989     9
10     10     "The Lions"     Rob Stewart     Teleplay by: David Phillips
Story by: James Crown     February 4, 1989     10
11     11     "The Greek"     Colin Budds     Ted Roberts     February 11, 1989     11
12     12     "The Fortune"     Rod Hardy     Robert Brennan     February 18, 1989     12
13     13     "The Fixer"     Colin Budds     Walter Brough     February 25, 1989     13
14     14     "Spy"     Rob Stewart     Michael Fisher     March 18, 1989     14
15     15     "The Devils"     Arch Nicholson     Ted Roberts     March 25, 1989     15
16     16     "The Plague"     Colin Budds     Rick Maier     April 8, 1989     16
17     17     "Reprisal"     Rob Stewart     Walter Brough     April 15, 1989     17
18     18     "Submarine"     Colin Budds     Dale Duguid     April 29, 1989     18
19     19     "Bayou"     Don Chaffey     Jeffrey M. Hayes     May 6, 1989     19


Season 2 (1989–1990)
Series
#     Episode
#     Title     Directed by     Written by     Original Airdate     Production
#[2][2]
20     1     "The Golden Serpent: Part 1"     Don Chaffey     Teleplay by: Michael Seims and Ted Roberts & Jeffrey M. Hayes
Story by: Michael Seims     September 21, 1989     20
21     2     "The Golden Serpent: Part 2"     Don Chaffey     Teleplay by: Michael Seims and Ted Roberts & Jeffrey M. Hayes
Story by: Michael Seims     September 28, 1989     21
22     3     "The Princess"     Colin Budds     Ted Roberts     October 5, 1989     22
23     4     "Command Performance"     Arch Nicholson     Robert Brennan     October 12, 1989     23
24     5     "Countdown"     Brian Trenchard-Smith     Chip Hayes     October 26, 1989     24
25     6     "War Games"     Rod Hardy     Walter Brough     November 2, 1989     25
26     7     "Target Earth"     Colin Budds     Stephen Kandel     November 9, 1989     26
27     8     "The Fuehrer's Children"     Don Chaffey     Frank Abatemarco     November 16, 1989     27
28     9     "Banshee"     Colin Budds     Ted Roberts     November 30, 1989     28
29     10     "For Art's Sake"     Don Chaffey     John Whelpley     December 14, 1989     29
30     11     "Deadly Harvest"     Arch Nicholson     Jan Sardi     January 6, 1990     30
31     12     "Cargo Cult"     Colin Budds     Dale Duguid     January 13, 1990     31
32     13     "The Assassin"     Arch Nicholson     Cliff Green     January 20, 1990     32
33     14     "The Gunslinger"     Colin Budds     Teleplay by: Ted Roberts
Story by: Dan Roberts     February 3, 1990     33
34     15     "Church Bells in Bogota"     Arch Nicholson     Frank Abatemarco     February 10, 1990     34
35     16     "The Sands of Seth"     Colin Budds     Jeffrey M. Hayes     February 24, 1990     35


Full list of regular IMF agents:
Actor     Character     Seasons
1     2     3     4     5     6     7     8     9
Steven Hill     Dan Briggs     Main    
Barbara Bain     Cinnamon Carter     Main    
Greg Morris     Barnard Barny Colier     Main     Guest
Peter Lupus     William Willie Armitage     Main    
Peter Graves     Jim Phelps         Main
Martin Landau     Rollin Hand     Recurring     Main    
Leonard Nimoy     Paris         Main    
Leslie Warren     Dana Lambert         Main    
Sam Elliott     dr. Doug Robert         Main    
Linda Day George     Lisa Cassey         Main    
Thaao Penghlis     Nicholas Black         Main
Tony Hamilton     Max Hart         Main
Phil Morris     Grant Collier         Main
Terry Markwell     Casey Randall         Main    
Jane Badler     Shannon Reed         Main

    Dan Briggs (Steven Hill) Season 1

    Rollin Hand (Martin Landau) Season 1-3 (Man of a Million Faces)

    Cinnamon Carter (Barbara Bain) Season 1-3 (Elite Model of the Year)

    Barnard "Barney" Collier (Greg Morris) Season 1-7 (Collier Electronics)

    William "Willy" Armitage (Peter Lupus) Season 1-7 (Strongest Man in the World)

    Jim Phelps (Peter Graves) Season 2-7

    Paris (Leonard Nimoy) Season 4-5 (The Great Paris)


    Dana Lambert (Lesley Ann Warren) Season 5

    Dr. Doug Robert (Sam Elliott) Season 5

    Lisa Casey (Lynda Day George) Season 6-7

    Mimi Davis (Barbara Anderson) Season 7





Mission: Impossible
Genre     Action/Adventure
Created by     Bruce Geller
Starring     Steven Hill
Barbara Bain
Barbara Anderson
Greg Morris
Peter Lupus
Peter Graves
Martin Landau
Leonard Nimoy
Lesley Ann Warren
Sam Elliott
Lynda Day George
Theme music composer     Lalo Schifrin
Country of origin     United States
No. of seasons     7
No. of episodes     171 (list of episodes)
Production
Running time     50 minutes
Production company(s)     Desilu Productions (1966–1967)
Paramount Television (1968–1973)
Distributor     CBS Television Distribution
Release
Original channel     CBS
Picture format     NTSC (480i)
4:3
Audio format     Monaural
Dolby Digital 5.1 (DVD)
Original release     September 17, 1966 – March 30, 1973
Chronology
Followed by     Mission: Impossible (1988)
Diagnosis: Murder (1993)
WEB SITE : http://www.cbs.com/shows/mission-impossible/
IMDB : http://www.imdb.com/title/tt0060009/

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

COPYRIGHT MTR.PERSIAN 2016








برای دیدن وبلاگ بر روی تبلیغ زیر کلیک کنید. MTR.PERSIAN