اخبار
          

پخش کارتون بن تن BEN 10 از شبکه GEM و GEM JUNIOR - MAGAZIN PERSIAN TV.RADIO
چهارشنبه 11 تیر‌ماه سال 1393
توسط: MTR PERSIAN

پخش کارتون بن تن BEN 10 از شبکه GEM و GEM JUNIORپخش از شبکه GEM JUNIOR

همه روزه ساعت 09:00 به وقت ایران

تکرار ساعت 15:00 و 21:00 به وقت ایران

 

 بن ۱۰(به انگلیسی: Ben 10) یک مجموعه تلویزیونی پویانمایی است که توسط کارتون نتورک تهیه شد. این کارتون درباره پسری به نام بن است که یک ساعت جادویی پیدا می‌کند که قادر است وی را به شکل‌های گوناگون تبدیل کند.داستان فیلم :
بنجامین تنیسون، پسر لج باز و بازیگوش، برای تعطیلات ۱۰ سالگی اش، به همراه پدر بزرگش به جاهای مختلف سفر می‌کند. در روز اوّل تعطیلات، او با دختر عمویش، گون تنیسون، مواجه می‌شود که اصلاً برایش خوشایند نبود. به همین دلیل، بعد از جر و بحث، به جنگل می‌رود که ناگهان، شهاب سنگی به زمین برخورد می‌کند. در واقع آن چیزی که بن در آسمان دید، یک گوی بوده که از سفینهٔ پلامبرها هنگام جنگ با ویلگیگس شرور توسط سرپرست پلامبرها به زمین افتاده بوده تا مکس تنیسون (پدر بزرگ بن که پلامبر است) ان را بردارد و از ساعت داخل ان برای جنگیدن با دشمنان استفاده کند.

بن وقتی که به گوی نزدیک می‌شود، گوی باز می‌شود و بن درون ان ساعتی را به نام آمیتیریکس پیدا می‌کند که وقتی به ان نزدیک شد به دستش چسبید. آمیتیریکس که از نسل ۲۰ تکنولوژی است و آزموس آن را ساخته، به صاحب خود این اجازه را می‌دهد که به ۱۰ هیولایی که به طور پیش فرض از بین هزاران DNA موجودات فضایی داخل کهکشان که درون آمیتیریکس وجود دارد، تبدیل شود.

الآن که این ساعت به دست بن چسبیده،. بن وظیفه دارد با فضایی‌ها بجنگد و زمین را از شرّ موجودات خبیس در امان بگذارد؛ البته در این راه پدربزرگش با صلاح‌های خود، گون با کتاب جادویی و قدرت آنودایت (که از مادربزرگ فضایی اش به ارث برده و در سن نوجوانی خود ان را یاد می‌گیرد) و کوین که یک اوسمسیان است و می‌تواند جسم و انرژی را جذب کند، به او برای جنگ کمک می‌کنند.

داستان هر فصل:

صل اول==>بن که تازه آمیتیریکس را پیدا کرده باید با افراد شرور بجنگد. در این فصل دشمن اصلی بن، یک فضایی به نام ویلگیگس است؛ ویلگیگس بعد از جنگ با پلامبر ها برای به دست آوردن آمیتیریکس،صدمه ی زیادی دید و هنگام بازسازی بدنش، نمیتوانست با بن برای به دست آوردن امیتیریکس بجنگد؛برای همین افرادی را اجیر میکرد تا با بن بجنگند و امیتیریکس را برای او بیاورند. در این بین،گون ، کتابی که برای یکی از دشمنان بن بود را بر میدارد و با طلسم های ان ، او هم کمی قدرتمند می شود.

فصل دوم(Ben 10 alien force)==>در این فصل بن نوجوان است و کوین که از دشمنان بن بود،با او به جنگ با افراد شرور میپردازد ولی در مقابل، پدربزرگ بن گم میشود.در این فصل دشمن اصلی بن هایبریت ها هستند. هایبریت ها که ادّعای خالصی را دارند،مغز انسان ها را با تکنولوژی فضایی شست وشو میدهند و گونه ی ان ها را تغییر میدهند؛چون که هایبریت ها در حال انقراض هستند،ان ها میخواهند کل دنیا را از بین ببرند!¡

فصل سوم(Ben 10 ultimate alien)==>این فصل را تقریباً میتوان ادامه ی فصل ٢ نامید؛چون در هردو فصل شوالیه های جاویدان از دشمنان بن بودند،بن در یک سن بود و در هردو کنار گون و کوین جنگید؛البتّه این فصل تغییزاتی هم داشته؛ مثلاً در این فصل مردم درباره ی بن میدانند و در این فصل،دشمن اصلی بن اگرگور است؛اگرگور مانند کوین میتواند جسم و انرژی را جذب کند؛ ولی فقط میتواند 0.1 انرژی را جذب کند. او از کل کهکشان ٥ فضایی قدرتمند را جمع کرد و میخواست که با دستگاهی که در سیّاره ی خود ساخته بود انها را با هم مخلوط کند و کل انرژی ان ها را جذب کند و قویترین فرد جهان شود!

فصل چهارم(Ben 10 omnivers)==>بن تن هنوز یک نوجوان است و در واقع سن او بین سن فصل اوّل و فصل سوم بن است؛بن تن در این فصل با گون و کوین کار نمی کند.(البته گون و کوین که کک و کمى هم شده اند در چند تا از قسمت ها به بن کمک میکنند)حالا بن در سازمان پلامبر ها کار میکند و یک رفیق و همکار تمام وقت خوب دارد؛مى توان گفت که بن در این فصل با شخص خاصّى نمى جنگد و به جز یکى، همه ى دشمن هایش قدیمة هستند.

Ben 10
Ben 10 logo.svg
Genre     Fantasy
Science fiction
Action
Adventure
Comedy
Superhero
Format     Animated series
Created by     Man of Action (Duncan Rouleau, Joe Casey, Joe Kelly, and Steven T. Seagle)
Voices of     Tara Strong
Paul Eiding
Meagan Smith
Steven Jay Blum
Dee Bradley Baker
Jim Ward
Richard Steven Horvitz
Richard McGonagle
Fred Tatasciore
Dwight Schultz
Charlie Schlatter
Tom Kane
Richard Green
Michael Dorn
Rob Paulsen
Theme music composer     Andy Sturmer
Opening theme     "Ben 10", performed by Moxy
Composer(s)     Andy Sturmer
Country of origin     United States
Original language(s)     English
No. of seasons     4
No. of episodes     52 (List of episodes)
Production
Executive producer(s)     Sam Register
For Cartoon Network Studios: Brian A. Miller
For Cartoon Network: Tramm Wigzell
Producer(s)     Kelly Crews (Season 1)
Donna Smith (Season 2–4)
Alex Soto (supervising producer)
Running time     22 minutes
Production company(s)     Cartoon Network Studios
Broadcast
Original channel     Cartoon Network
Picture format     SDTV 480i
HDTV 1080i (2009–present)
Original run     December 27, 2005 – April 15, 2008
Chronology
Followed by     Ben 10: Alien Force
Related shows     Generator Rex
External links
Website : http://www.cartoonnetworkasia.com/minisite/ben10/
IMDB :
http://www.imdb.com/title/tt0760437/
http://www.imdb.com/title/tt1192169/
http://www.imdb.com/title/tt1622696/
http://www.imdb.com/title/tt2073175/
http://www.imdb.com/title/tt2293002/

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

COPYRIGHT MTR.PERSIAN 2016
برای دیدن وبلاگ بر روی تبلیغ زیر کلیک کنید. MTR.PERSIAN